O nas...
Witamy! 
Blog jest poświęcony mojej najlepszej i najwierniejszej przyjaciółce: Flopi. Zawarte będą tu przede wszystkim ważne wydarzenia z życia codziennego małego ,,przegubowca". ;)
Agility - dyscyplinę raczej znaną wśród psiarzy zaczęliśmy stosunkowo niedawno, na początku jesieni 2011 roku i muszę przyznać, że do tej pory bawimy się świetnie. Nie mam jeszcze dużego doświadczenia w tych sprawach, ale jak to mówią: "praktyka czyni mistrza". : >O Flopi

Charakterystyczny irokezik ;)
Flopi jest mieszańcem jamnika szorstkowłosego.
 Jedną z jej charakterystycznych cech są przede wszystkim: szorstkie, długie futerko biegnące wzdłuż linii grzbietu, po bokach sierść gładsza i krótsza (irokezik), ogon noszony wysoko oraz nieco dłuższe łapki. 
Jest to psiak o bardzo wesołym usposobieniu, uwielbia się bawić i z chęcią uczy się nowych sztuczek. Z wiekiem nie maleje jej ciekawość świata. Mówiąc krótko jest bardzo młoda duchem.


Dalsza część w budowie. :)


4 komentarze:

 1. No no, trzeba przyznać, że w agi radzicie sobie świetnie! :D Flopa pędzi po torze niczym pocisk i naprawdę widać, że sprawia jej to wielką frajdę! ;)) Nie mogę się doczekać jakiegoś filmiku z Waszych treningów ;>

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za miłe słowa. :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Piesek przesłodki. Kiedy zobaczyłam Jej zdjęcia na blogu to oczka mi się zaiskrzyły.
  Będę tu częściej,
  Pozdrawiam,

  ŁAPKA !

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękujemy za komentarze! :)